Kim jestem i czego razem dokonamy ?

Cześć, mam na imię Gabriela, cieszę się, że tu jesteś. 😀

Chcę podzielić się z Tobą informacjami na temat żywienia, dietetyki, naukowych badań. Przeplatane to będzie psychologią, ponieważ myślę, że te dziedziny mają ze sobą wiele wspólnego i tylko tak możemy wprowadzić trwałe zmiany do naszego życia.

Na co dzień studiuję dietetykę, czytam badania i książki popularnonaukowe ze świata żywienia i psychologii, na podstawie tych informacji będę sprawiać, że staniesz się bardziej świadomym/ świadomą siebie i swojego organizmu. Jednak książki i nauka to nie wszystko lubię też gotować i mieszać różne składniki i zastanawiać się co z tego wyjdzie, jeśli będzie wychodzić to podzielę się tym z Tobą i Ty też doświadczysz tego w swojej kuchni. 😀

Psychologię będę przekładać na codzienność tak, by ułatwić Ci funkcjonowanie, ale również nie zostawię Cię bez kilku ciekawostek na temat neurologii mózgu. Dowiesz się tutaj czym są choroby cywilizacyjne, wielu przydatnych informacji na ich temat oraz tego jak im zapobiegać.



Pokażę Ci jak odnaleźć się w tym świecie tak by znaleźć czas dla siebie, te chwile na zastanowienie się nad życiem, chwile refleksji, które pomogą Ci bardziej zrozumieć siebie, swoje postępowanie i odkrycie sensu tego wszystkiego, tego po co tu jesteś, ale ja Ci tego nie powiem, z czasem dojdziesz do tego sam /sama, ale ja będę z Tobą podczas tego zmagania.

To tyle o mnie, teraz chcę usłyszeć coś o Tobie. Zostajesz ? 😀

Znajdziesz mnie również na instagramie:

https://www.instagram.com/gabriellaoutlookonlife/

Gabriela Gutowska